Dostaňte mě odsud!

18. srpna 2014 v 3:19 | Nepochopený psychopat
Už tu jsem pět dní. Dobře, někdo je v nemocnici třeba tři měsíce, ale doprdele já jsem jen jednou omdlel a prakticky bych tu vůbec nemusel být. Je to tu strašný, chci vypadnout konečně!

Adama zbavili těch plín a pout a on se kretén pořád řeže. Strašný debil. I když teda zvýšil náročnost svých obrazců - teď píše čínské citáty. Jo, je to fakt dost zvláštní. A pořád mě to nechává olizovat. Za to ho fakt miluju, nemůžu se tý krve nabažit.

Dneska jsem si pěkně dosral břicho, je pravda, že když jsem se říznul, teklo to víc, než obvykle, ale jebu na to, pořád žiju, tak co s tím. Aspoň bylo co lízat.


A když už jsme u toho lízání, Eva je takovej bůh. Od té doby, co jsem se vám naposledy ozval, jsme to spolu dělali už čtyřikrát. Nebylo to moc dlouhý, protože oni si to hajzlové moc dobře kontrolují, jak dlouho tam jsme, ale to mi absolutně nevadí. Zase se řezala a zase sem jí to oblizoval. Krása.

Nejhůř se to zatím zdá s psychoušem. Ten neví, co se mnou. Včera jsem měli prozměnu třihodinový rozhovor a někdy v půlce mi řekl, ať si prostě vyndám žiletku, říznu se a slíznu to. Bylo mi jasné, že kdybych vytáhl žiletku, zabavil by mi jí dříve, než bych dokázal cokoli udělat, tak sem nehtem vzal jednu čerstvější jizvu ze které samozřejmě hned začalo téct a já začal. Ne, nebylo mi to divné ani trapné, dělat to před ním. Naopak mě to nutilo sát ještě víc.

Po tomhle incidentu mi sdělil opravdu krásnou věc: buď půjdu do vězení, protože ten případ není ukončen, nebo si to namířím hezky do blázince, protože jsem nebezpečný psychopat, nebo tady budu ještě strašně dlouho, než se odprásknu, nebo mě pošle domů s tím, že ještě něco a můžou mi rovnou dát svěrací kazajku. Naprosto úžasné vyhlídky. To se asi rozřežu, jestli půjdu do blázince, nebo tady budu muset zůstat. Vězení mi nevadí, tři měsíce sem tam byl a zas tak strašný to nebylo. Takže hlavně ne ty dvě možnosti.


Tyvole, vchází sestra, ale mě je to úplně u prdele, ať mi klidně sebere notebook a mobil, ať mě klidně zabije, mě už je to jedno!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Darkness ღ Darkness ღ | Web | 18. srpna 2014 v 12:15 | Reagovat

Já jsem byla v nemocnici zatím je jednou a taky jsem tam nechtěla zůstávat ani o den dýl. Když si vzpomenu na ty blafy co tam "vařili" a když mi dali pak prášek, aby mi "ulevili" od bolesti, tak mi z toho bylo ještě víc blbě. A sestra jen čuměla a nic s tím neudělali. -.-
Když je někdo debil, tak je to debil.
Ta číča je fakt husta! :O :D
Aspoň nějaké potěšení, když už nic jiného. :D
Krásné vyhlídky, krásné.. Tak ať vyjde ta nejlepší možnost. :)

2 PjůDyPjů D. PjůDyPjů D. | Web | 18. srpna 2014 v 17:31 | Reagovat

Nedivím se ti že chceš domů, ale zase ber to tak že máš teď docela přísun krve od tvého *kamaráda na vedlejším lůžku* ;) Za omdlení by tě měli pustit přez noc, ale jakmile uviděli že s tebou není něco v pořádku tak změnili názor. Sakra.. ten sex ti závidím.. :/ Si děláš srandu né? Já bych to před ním asi neudělala..  COŽE? si dělá srandu ne? To není psychiatr ale kokot na entou.. Vězení, blázinec, nebo smrt.. tak to né.

3 taspatnaholka taspatnaholka | 19. srpna 2014 v 11:22 | Reagovat

Cože? Ty si před ním vážně slízával krev? No tak to mě poser.. Ty si asi hodně dobrej týpek. Ta nymfomanka.. Půjčíš mi takovou domů? Hodila by se mi, obzvlášně do těch depresivních chvil. Myslím že do blázince tě nešoupnou, je pravda když tě tam přivezli jen kvůli omdlení.. Tak si tě tam nechali nějak podezřele dlouho, a do vězení? To né..  Si nebezpečný psychpat? Ale prosímtě, možná tak roztomilej psychopat.

4 Tweery Tweery | Web | 19. srpna 2014 v 11:23 | Reagovat

Cože? Ty si před ním vážně slízával krev? No tak to mě poser.. Ty si asi hodně dobrej týpek. Ta nymfomanka.. Půjčíš mi takovou domů? Hodila by se mi, obzvlášně do těch depresivních chvil. Myslím že do blázince tě nešoupnou, je pravda když tě tam přivezli jen kvůli omdlení.. Tak si tě tam nechali nějak podezřele dlouho, a do vězení? To né..  Si nebezpečný psychpat? Ale prosímtě, možná tak roztomilej psychopat. ;) (ten předchozí komentář prosím smaž)

5 Lucinka Lucinka | 3. října 2016 v 9:06 | Reagovat

❤❤❤

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama