Opravdu skvělé

15. srpna 2014 v 4:05 | Nepochopený psychopat
Stále ležim v tom hnusnym bílym pokoji. Můj milovaný psychouš mi to totiž doporučil. Prý lepší být o pár dní dýl tady, než v blázinci. Opravdu skvělé. A to jsem se tam chtěl znova podívat. Možná bych měl stejný pokoj...?

Všichni psychoušové jsou stejní. Když řeknete pravdu, nevěří vám, nebo vás rovnou odsoudí za člověka, jenž je životu nebezpečný a když lžete, dělají vám zase nějaké testy aby si to ověřili a nakonec z vás stejně vymlátí pravdu a je to tady znovu.

Včera jsem měl docela průser. Nevšim sem si toho, ale v pokoji sou kamery. Takže všechno, od předávání žiletky až po ukazování jizev tomu debilovi je nafilmováno. A samozřejmě bez zvuku, takže kdo je hlavní pachatel? Já. Bravo, gratuluji si.

Žiletku mi vzali, ale to je mi celkem jedno, to bych nebyl já, kdybych neměl těch rezerv víc, ale tak o té v botách jim říkat nebudu, to ne. A když se řežu, jedině pod peřinou.


Byl to krásný pocit, být z něčeho takového obviněn. Že by se moje sny aspoň částečně splnily?

Ale tak vrátím se k mému drahému psychouši. Ten kretén mě málem poslal do blázince. Dobře, v první větě si asi trochu protiřečím, nicméně se do toho příšerného ústavu už nikdy nechci vrátit. Když jsem mu jako vždy řekl půlku pravdivě a půlku ve lži, jak to dělám vždycky, něco si sepsal a zavolal mojí mámu. Ta mě ani nebránila. Řekla, že jestli to pro mě bude nejlepší, tak ať si tam klidně jedu. Po kom sem asi ten "cit" zdědil, že?

Už abych byl zas doma. Tady je to fakt děsný. Smrdí to tu hůř než zvratky, a ten čtrnáctiletý dement pořád něco chce. Když mi ukazoval svojí ránu, kvůli které ho sem přivezli, musel sem se zasmát. Tolik jsem si jich už udělal. A furt žiju i bez debilní lékařský pomoci, která je stejně na hovno.

To není možný, ono nejde ani blbý post napsat bez toho, aniž by mě ten kripl malej otravoval.

Aha, tak on se chtěl zeptat, jestli mu posvítím, že potřebuje čůrat. To je fakt super. Kdyby mu bylo šest, tak neřeknu, ale je mu kurva čtrnáct, tak proč to zaprvý říká tak debilně a zadruhý proč si neposvítí sám? Mobil má taky a baterku nepotřebuje. Fakt těžký život tohleto, jeho problémy bych chtěl mít.


Dopíči, právě sem de sestra a já už mám spát. To je fajn. Tak schválně, jak zareaguje, pak vám napíšu..
___

Tak právě jsou čtyři hodiny skoro přesně. Dejme tomu, že uběhla hodinka a půl od pauzičky. A dejme tomu, že sem bez počítače, protože mi ho zabavili - jo a zkontrolovali si, jestli v něm někde náhodou nemám žiletku - takže to teďka smolim z mobilu. Fantastic.

Ten píčius vedle mě se zase řeže. Žiletku už má tentokrát svojí, protože mu jeho milovaná maminka přinesla věci jako zubní kartáček, nebo pěnu na holení a nebo taky žiletku, se kterou si tak trochu pohrál a teď už jen řeže. Ale vždycky mi tajně tu žiletku pošle, abych jí mohl olíznout. Ježiš to je fakt úchylný, ale taky strašně dobrý.

A kurva, zase slyším nějaký kroky, tak adios, protože kdybych přišel o mobil, tak tu jen čumim do zdi - taky zábava, ale tak znám lepší věci.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 PjůDyPjů D. PjůDyPjů D. | Web | 15. srpna 2014 v 17:03 | Reagovat

Jo tak on ti doporučil ať tam jsi dýl.. :D Jasný, z toho bych asi měla radost, s těma psychoušema to dost sedí. Řeknu pravdu tak automaticky lžu, za to bych jim nejradši občas rozbila držku. Jaké to asi je v blázinci..? No asi né moc pěkné když už se tam ani nechceš vrátit. To si jako děláš srandu né že chce posvítit na záchod.. eže se ale bojí se bubáků.. nechápu. WuT? Začínáš bejt jako upír.. Mobil ti snad nezabavěj ne? Ježiš.. nechápu proč zabavujou věci.. Jednou bych jim kvůli tomu vylítla ve 3-4 hodiny ráno na chodbu a začala ječet co by mi plíce stačili, pak bych se jich zeptala jestli jim stálo za to mi ty věci vzít.. :D Jo, možná by to mělo nějaký špatný následky.

2 Darkness ღ Darkness ღ | Web | 16. srpna 2014 v 19:52 | Reagovat

Posvítit na záchod? To nemůže myslet vážně! :D :D
Souhlasím s PjůDyPjů D. - krev a noční život.. diagnostika? Upír! :D
Kdyby mi zabavili počítač, byla bych hodně nepříjemná.. ale kdyby i mobil? To by si teprve něco zažili. 3:D

3 Zoe Zoe | E-mail | 26. června 2018 v 20:53 | Reagovat

Ahoj, ráda bych poznala člověka, který píše tenhle blog. Tak budu ráda, když napíšeš. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama