Pořád žiju!

26. srpna 2014 v 3:37 | Nepochopený psychopat
Naposledy jsem se ozval před necelým týdnem, což je vzhledem k mému denímu vypisování o bílé dezinfekční díře celkem neobvyklé, ale mělo to své důvody, i když uznávám, rád bych se v tom týdnu vypsal.

Takže jsem konečně doma. Včera někdy odpoledne mě propustili s asi pěti miliony pouček o tom, jak je život krásný a ať už se o to nikdy nepokusím. Je to fakt vtipný, vzhledem k tomu, že já se od prvního okamžiku zabít nechtěl. Ale co, hlavně že sem doma.

A proč jsem se ten týden neozval? Říká se tomu plnohodnotné zabavení všech možných i nemožných elektronických věci vaší matkou. Některá sestra jí napráskala, že sem na něm moc dlouho (5 hodin cca... vážně? Měl bych ji seznámit se spolužáky, kteří jsou na něm i doma kde mají všechny možný věci a můžou chodit ven, a stejně jsou na kompu 13 hodin -.-) a tak mi to matka jednoduše zabavila. Ani neřekla ahoj, prostě to vzala a odešla. Mateřská láska = 100%.


Tím pádem si asi dovedete představit, co pro mě ten debilní týden byl. Čumění do zdi, řezání se a DOKONCE jsem si povídal i s Adamem. Nikdy bych to neřekl, ale ano, já si s ním fakt asi tři hodiny povídal. A najednou sem v něm viděl víc, než čtrnáctiletýho rozmazlenýho blbce, co se chce zabít. Jinak jeho krev je den ode dne lepší.

Toho chudáka si tam nechali, tomu se říká smůla. Já už sem naštěstí ve svým pokoji a ani nemám potřebu vylejzat. Nevim, proč bych měl jít za matkou a Danem a říkat, jak krásná rodina sme. Protože matka stojí za hovno, to je fakt.

Za chvilku zase budu muset do školy a mám pocit, že to nepřežiju a že se odprásknu hned první den. Co se oběsit u ředitele v kabinetu? Ten by měl radost. No nic s tím nenadělám, pro mě se vlastně nic moc nezmění. Jen že budu muset být mezi lidmi, a to mě neuvěřitelně ničí.

Ale jinak je to stejný. Spim tak jednou za 3 dny asi 5 hodin, to nemůžu ovlivnit, takže to je stejný jak o prázdninách tak když je škola. Na úkoly tak nějak kašlu, stejně ta střední stojí za prd, úkoly ani mít nemusim a vlastně ani nic nemusim umět. Stačí tam jen chodit, což sice taky rád vynechám, ale když tam občas zajdu, tak je to v cajku.

Už nevím, co bych víc napsal, tak radši jdu sledovat zeď. Čau.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 PjůDyPjů D. PjůDyPjů D. | Web | 27. srpna 2014 v 12:05 | Reagovat

Popravdě jsem si myslela že už tě zabásli a nebo si v blázinci.. :D tě jako fakt pustili domů jo ? Tak to ti gratuluju, konečně nejseš na tom místě, ale zase už nebude žádná krev.. S tou mámou ? rlly ? Tyvole.. podobnou mámu mám taky.. Ale jako.. Ani mi neříct ahoj? Bych si na ní asi otevřela hubu.. Tak hlavně že si uvědomuješ že tvoje matka stojí za hovno.. Ten by měl teda radost ! :DDD S tou střední to je svatá pravda.. v dnešní době stačí jen zkurvená docházka.... Jen si jdi koukat na zeď.. doufám že tam je aspoň něco ke koukání..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama