Samotka

20. srpna 2014 v 4:05 | Nepochopený psychopat
Zdravím vás z pekla, a zcela upřímně k tomu nemám daleko.
Včera mě asi v sedm (kurva, to se člověk ani nemůže vyspat, když už zabere, tak ho hnedka probuděj) vzbudil psychouš a než jsem stihl říct krev, už sem byl na samotce. Jak si to představit? Jako malý pokoj, kde se vejde akorát postel, umyvadlo a záchod.

Bylo mi řečeno, že se provalil můj božský sex a že teď budu hezky sám, protože tady nechce mít úchyla. Takže jsem tam byl izolovanej, bez všech věcí, jen já, oblečení, umyvadlo a záchod. Opravdu výběr, co se týče činnosti? Tím chci říct čumění do zdi. Takhle krásných 13 hodin. Někdy kolem osmý mě pak sebrali a vrátili zpátky do mýho bejváčku sdílenýho s Adamem, s tím, že jestli na Evu ještě jednou šáhnu, půjdu na horší místo, než je samotka.

Nechápu, proč mě nepustí. Jsem zdravej a v nemocnici nemám co dělat. A jestli si myslí, že sem vražednej debil, proč mě nepošlou někam jinam? Nejlíp do vězení, protože už mám všeho plný zuby a to je snad jediný místo, kam bych se vrátit chtěl.

Takže včera žádnej sex a dneska taky ne, ani zítra, ani pozítří... psychoušové si jí odvezli do blázince. Hm, možná se tam potkáme. Jediná pozitivní věc na tomhle místě byla ona a teď? Je to na nic.


Adama konečně zbavili těch sraček. Už může normálně jít na záchod a především mě už nesere. Asi za tu dobu pochopil, že si takhle ničemu nepomůže. Ale řeže se víc, jen kvůli mě. Přímo chce, abych si tu krev bral. A já jí velice nadšeně vstřebávám do svého těla. Je to výborné.

Tak zatím to se mnou nevypadá moc dobře. Všechny dobrý věci mizí a já mám pocit, že jako na píču Adam zítra chcípne a já svůj velký denní příděl budu muset kompenzovat jinak. To by bylo dost blbý. Ale na druhou stranu se zase možná setkám s Evou. I když na místě, kam bych se ani kvůli sexu nevrátil.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 PjůDyPjů D. PjůDyPjů D. | Web | 22. srpna 2014 v 13:47 | Reagovat

No.. je to docela.. nevim no, na samotku kvůli sexu.. to mi přuijde poněkud dost přehnané, ale tak co naděláme že?.. Je super že už Adámek nemá pouta, ale tím že by se zabil by nepřineslo nic dobrého pro tebe, ještě by ti dávali za vinu jeho smrt. Stou nymfou mi to je líto...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama