Tak tohle bude ještě hodně zajímavý

17. srpna 2014 v 3:35 | Nepochopený psychopat
Nikdy bych to neřekl, ale v nemocnici je fakt vzrůšo. Sice odtamtud chci co nejdřív vypadnout, ale aspoň se tu něco děje.

Po těch dnech jsem konečně zjistil, že se ten chudák vedle mě jmenuje Adam. Jako je to divný, ale do týhle doby jsem jeho jméno nevěděl.

Furt je na poutech a plínách. To bych fakt nepřežil. Být ním, tak bych prostě někomu řekl zabijte mě prosím. Já bych to mile rád udělal. Ale on se moc do řeči nemá. Jeho rozhodnutí. Ale na tu novou kočandu to opravdu nezapůsobilo, když ho viděla v tomhle stavu.

Když už o ní mluvíme, jmenuje se Eva. Má všechno. Velký kozy, velkeh zadek, smysl pro humor.. jo a zmínil jsem se, že je to nymfomanka, která si při svém posledním pokusu odnesla několik bodnutí nožem? Přijde mi, že se tohle oddělení začíná plnit všemožně duševně nemocnými. Možná proto je to tak debilní nemocnice.

Konečně jsem měl po hodně dlouhý době sex. Hodně dobrý sex. Ona se při tom řezala a já jí všechno olizoval. Miluju kozy, miluju krev. Dva v jednom. Dělali sme to sice na hnusných zapáchajích záchodcích, ale kde jinde to v nemocnici dělat, že? Navíc ani jeden nechce romantiku - ona potřebuje sex, já sex taky miluju a žádný vztah nechci, tak to vyšlo celkem dobře. A doufám, že ještě vyjde.


Jen je škoda, že je úplně na opačném konci chodby s nějakými anorektičkami. Ježiš, z tady toho se fakt stává blázinec. Možná proto mě psychouš nikam neposlal, dobře věděl, že každou chvíli budou moct změnit nemocnici na ústav pro duševně choré.

Co se týče psychouše, měl jsem s ním včera asi dvouhodinové sezení, které se nakonec ještě o další dvě hodiny protáhlo, protože zavolal poldy. Jo, našli si nějaký kamerový záznamy, kde je jasně vidět, jak tomu sebevrahovi v mém pokoji (který tu už dnes není) dávám prášek, možná jich bylo i víc. Všechno se to strašně řešilo a je mi jasné, že tu nebyli naposledy a dost možná přijdou každou chvíli a odvedou mě do vězení, v tom horším případě do blázince. Ale ten sex na konci dne to sakra napravil, to jo.


Takže jak to se mnou teďka vypadá? Jsem pořád na pokoji s chudákem Adamem a děkuju bohu za to, že nejsem v jeho kůži. Když už jsme u boha, tak mám za sebou rozhodně ne poslední boží sex a abych to skvěle zakončil, možná si mě za chvíli odvedou do jedné z těch dír.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 PjůDyPjů D. PjůDyPjů D. | Web | 17. srpna 2014 v 23:14 | Reagovat

To je docela smutný že si na jeho jméno přišel až teď.. ;) Jinak to s tou nymfou? Really? Docela závist hej, co já bych dala za nějakýho nymfomana.. Ale tak aspoň že si přišel na jiný myšlenky a užil si! :3 2hodinovej rozhovor.. no to mě poser.. s těma policajtama to snad nepodalne tak aby si šeldo vězení. ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama