Vítejte v hrobě

16. srpna 2014 v 3:26 | Nepochopený psychopat
Tak včera jsme tu měli tři smrťáky. Asi víte, co to pro mě znamená. Naprosté nadšení!

Hned ráno přivezli nějakou bouračku. Šlo o ženskou a chlápka - asi manželé. A jelikož jsou ty debilní sestry strašně ukecaný, dozvěděl jsem se hodně věcí - včetně něčeho o zanedbání operace. Dejme tedy tomu, že manžel zemřel a ženě amputovali obě nohy. Je fakt, že bych radši chcípl, než byl bez nohou. Zajímá mě, za jak dlouho ta ženská spáchá sebevraždu. Jestli teda nezemře do tý doby, než ty "nohy" uvidí.

Další smrt byla poměrně nudná, prostě chcípl nějaký člověk, co by dlouhodobě v kómatu.

A ten poslední byl asi před čtyřmi hodinami. Odešel ten, o kterém jsem se skoro vůbec nezmínil, ten, co se předávkoval. Proč zemřel? Kretén se předávkoval znova. Viděl jsem, jak to dělá a měl jsem takový hřejivý pocit u srdce, zvlášť, když jsem mu jeden prášek, který ani nevím, na co je, dal. A tak je pryč.


Po těch všech smrtích tu byl nějakej úplně cizí psychouš a vykládal nám něco o tom, že je život krásnej a tak. Nechci tu být hnusnej, ale měl sem pocit, že se každou chvíli vyseru a hodim mu to na hlavu - aby viděl, jak je svět plný sraček.

No a jinak nic moc. Ten blb vedle mě už tolik neotravuje, ale musím říct, že se řeže jak magor - kreslí tou žiletkou různý ornamenty. Dokonce udělal i draka. Myslel jsem, že co se týče řezání, jsem mistr, ale mám se ještě co učit.

Mám už zase svůj počítač, psychouš sestru nějak ukecal. Aspoň že v něčem je dobrej.
____

No doháje, ten čtrnáctiletej cápek vedle mě krvácí docela dost. Že by se říznul do žíly? Tak nebudu mu v tom bránit.

Slyším sestru, tak jako že spím, aby si zas hnedka nemysleli, že podřezal a já nic nenahlásil.

____

Tak ho ještě nějak stihli zachránit, ale bylo jasně řečeno, že jestli to ještě jednou udělá, zemře. Zachránili ho jen tak tak. Chudák docela. Jako že ho zachránili a že konečně neodešel, tak jak chtěl.

Teď tu leží s něčím, co bych nazval jako pouta, ale nikdy v životě jsem to neviděl. Možná to doktoři praktikují na psychopaty, kteří jsou zranění, ale nesmí si nic dalšího udělat.

To musí bejt strašnej trapas, dali mu plíny, aby nemusel chodit na záchad. áá, nechutný. Teď mě celou dobu hypnotizuje pohledem, ale mě to je jedno, chápu ho, nemá co dělat, tak proč nečumět na někoho, kdo si v klidu může psát na počítači, nebo si dojít na záchod.
____

A kurva, tak zase nemám počítač, sestry jsou strašný krávy, jen co je pravda. Mě se nechce psát na mobilu, takže se velice omlouvám, ale ozvu se až zítra. Zase z týhle hnusný místnosti, pokud psychouš nerozhodne jinak.

Nashle v hrobě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Darkness ღ Darkness ღ | Web | 16. srpna 2014 v 11:44 | Reagovat

Život bez nohou? Tak to bych fakt nedávala. Jedině že by tu byl neustále někdo pro mě, kdo by se o mě staral.. ale i tak by to bylo pro mě dost těžké.
Draka? :O No hezký, hezký..
Plíny.. fuj. Chudák.
Máš neskutečně zajímavý blog.. jistě se tu ještě objevím. :)

2 PjůDyPjů D. PjůDyPjů D. | Web | 17. srpna 2014 v 0:07 | Reagovat

Nadšení jo.. No. ale máš pravdu, radši bych se kurva střelila do hlavy než žít bez nohou.. Aby ze mě byl nadosmrti mrzák a ostatní se o ě museli starat.. To by byl teda život.. Ty si ale milej,.. :D Ale jo.. život je krásnej.. To víš že jo... možná tak do doby než si začneš všímat dalších věcí.. Docela dost krvácí..? No..  a ty si mu tu ruku, nebo kam se řízl neolíznul jo? No jo, to už by bylo moc psycho. Pouta ? Jako rlly? :D :D A plínky.. tak to už je trochu moc hardcore. :D No.. těším se na další článek. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama