Vražedná škola

14. září 2014 v 3:56 | Nepochopený psychopat
Dva týdny zájezdu. V prdeli. Je to povinné. Povinný čas strávený s lidmi. S lidmi, co nesnáším. Nesnáším tenhle výmysl od prváku.

Hned druhého září sme jeli někam do Krkonoš, abychom strávili super čas ve společnosti na čerstvém vzduchu. Vražedná kombinace.

Byl sem na pokoji s teploušem a frajírkem. Takže sem buď byl v erotickém obklopení s nesprávným člověkem, nebo na náš pokoj nonstop chodili všichni, protože frajírek u nás pořádal párty. Kdybych se vždycky do němoty nevozřal, nedal bych to, tím sem si jistý. Zabilo by mě to.


Co sem do sebe narval? Vodku, rum, whisky... lepší než v baru. Frajírek měl zásoby, které se rovnaly flaška na jednoho. Takhle sem se snad nikdy neskolil, to je fakt. Když sem měl depku, tak sem pil, ale vždycky pár loků a ne láhev za jednu noc. Skoro to bylo lepší než drogy, s tím musím souhlasit.

Když už sme u těch drog, můj milý bratříček je troska. Nebavíme se spolu, aspoň ne normálně, ale tentokrát sem za nim musel přijít. Ležel na posteli, brečel, vedle sebe injekci a stačil pohled na jeho ruku, abych viděl, že je totálně v prdeli. Jeho pohled by vypatlaný, prázdný. Drogy sou sračky, o tom vim svý. Tak sem ho nechal se v nich koupat. On to pochopí. A nebo taky ne. Ale to je mi jedno.


Zpátky do domu hrůzy, konkrétně pokoje 53, kde sem ty dva týdny trávil. Ráno učení, odpoledne volno. Na hovno to bylo. Měl sem sebou šest žiletek, čtyři sem úplně stupil. Už se nemám kde řezat. Tam sem zajel i do chodidel, už jaksi není místo. Je to na hovno.

Všechno je na hovno. Jediná pozitivní věc je, že sem doma, a že všechny dny nebudu v obklopení debilů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Někdo Někdo | 14. září 2014 v 11:53 | Reagovat

Uhm, měl bys bratrovi pomoct..

2 Drzounka Drzounka | Web | 15. září 2014 v 12:53 | Reagovat

Dva týdny někde se školou jo ? To by mě asi kurva šlehlo. A bejt na pokoji s nějakým buzerantem.. prostě.. Nenávidím když mě šoupnou k něm´komu, koho absolutně nemusím, ale za ten chlast má +. Tyjo.. jako tvůj bratr... Aby vás jednou nezabil až bude pod vlivem těch drog.. Asi až moc fantazíruju.. blbý filmy... Na chodidlách ? No nevím jestli to je zrovna nejlepší místo.

3 Lucinka Lucinka | 3. října 2016 v 10:02 | Reagovat

Juhuuu uz jsme u faze "alkoholik" to miluju! Flaska denne a hned je lip:-D:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama