Smysl života

4. dubna 2015 v 2:07 | Nepochopený psychopat
Právě jsem přišel z pekla. Jak tam bylo? Řekněme, že jsem se cítil jako blázen. Ne jako člověk, který cítí úplně všechno ale vlastně vůbec nic necítí, ale jako čistý dement, retard, mentál. A koneckonců se tak stále cítím. Vzpomínám na ten zápach, který tam všude byl. Pach bezmoci a zapomnění. Páni, začínám zjišťovat, že jsem tam od některého kripla chytnul poetickou duši. Asi zachvíli napíšu knihu s názvem Pach bezmoci, jelikož to působí velice umělecky. Pravděpodobně jsem našel smysl svého života.

Ústav pro duševně choré. Nezní to tak strašně, jaké to ve skutečnosti je. Nemůžu to sice porovnávat s americkými sanatorii ze šedesátých let, nicméně žádná výhra to také není. Můj psychouš mi určil, že magor jako já patří do blázince. Že je pro mě dnešní svět a společnost příliš nebezpečný (nebo že já jsem nebezpečný pro něj?). Děkuji Satanovi za zázrak, který mě odtamtud dostal. Bez něj bych tam teď trčel, koukal do zdi a přemýšlel o tom, jak dostat z těch šílenců kolem mě prášky, abych se mohl předávkovat. Nebo bych už byl mrtvý, co já vím. Ale oni mi změnili psychouše a ten usoudil, že mohu normálně fungovat, že snad nikoho nezabiju (ani sebe) a že je pro mě absolutně zbytečné tam trčet a čekat, až se zblázním úplně.

A tak tu teď ležím, v mém najednou krásném pokoji, poslouchám matčino hekání - jo, za tu dobu se z ní stala pěkná kurva - a říkám si, že je super, být doma. Takový pocit jsem snad nikdy neměl. Tedy, vždycky jsem upřednostňoval být zavřený u sebe, ale tohle se mi vážně nikdy nestalo. Třeba za chvíli budu úplně normální, co ty na to, psychouši?

Jak bych to celé shrnul? Smysl života najdete buď v ústavu, nebo přes stěnu matčiny ložnice.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tweery [Drzounka] Tweery [Drzounka] | Web | 6. dubna 2015 v 16:39 | Reagovat

Jo, taky na to koukám že píšeš nějak poeticky, ale tak proč ne, knihu by si klidně napsat mohl když tak pozoruju ten tvůj život který tu vypisuješ.. Jakmile jsem viděla tu první větu u druhého odstavce tak jsem si představila ASYLUM z ahs... A já si říkala co s tebou je že tak dlouho nepíšeš, po měsíci jsem to vzdala a říkala si že si asi s blogovním skončil. Ten novej psychouš.. no nevím no, myslím že sebe by si byl schopnej zabít.. Matčino hekání, to snad není možný.. Takovou mámu by chtěl mít každej hele. Ale jo, taky bych byla ráda že jsem odtamtud vypadla a teď si zase můžeš dělat co chceš a jít kam chceš.
Btw. poslední věta je fákt vystižná.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama