Den ode dne

14. května 2015 v 1:27 | Nepochopený psychopat
Znáte takový ten pocit, kdy je člověku všechno totálně jedno? Jo, tak to bylo poslední dobou. Je mi jedno, že mě psychouš nutí psát si blog, je mi jedno, že mě vyhodí ze školy, je mi jedno, jestli teď chcípnu. Je to prostě jedno.

Ano, přesně tak, blog si píšu kvůli psychoušovi. Neříkám, že není super takhle někomu napsat, že mě všechno sere, ale jde to i jinými způsoby. Teď mě psychouš málem zabil za to, že nic nepřidávám. Jo, sleduje mé volné pocity, nebo jak to řekl.

S tou školou... menší aférka s nějakými prášky. Jako kdyby jejich třináctiletí žáčci nikdy nic takového nezkoušeli Nevím, proč to řeší u starších. Ale jo, prostě mě vyhodili. Stejně jsem chtěl kvůli tomu opakování seknout se školou, takže je to vlastně úplně jedno.

A taky musím dodat, že jsem se říznul někam do ruky a teklo to ze mě jako z vola, takže jsem musel na šití. Prý mě zase pošlou do ústavu, že se chci zabít. Jako nejsem proti, teda proti té sebevraždě.

Tak co, psychouš spokojenej, že jsem něco napsal?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 exhumace_psychouše exhumace_psychouše | 22. ledna 2016 v 6:12 | Reagovat

Čau, nezlob se, ale přijde mi to trochu jako bych vyhrabal něco z rakve, když si to čtu po půl roce, a teď to ber jako fakt lichotku, protože něco tak rozloženýho se najde málokdy...škoda, že to čtu až po půlroce, možná by mě to zachránilo od mého psychouše...mám radost, že tady můžu mít pocit, že tu žije nějaký můj vzdálený brácha s dost podobonými pocity... tebe potkat, hned by mi bylo líp, nemusel bych žrát popel a fetovat spálené slupky z banánů....nemusel bych pořád koukat na strop a víš ty vole, že mám taky 50Kč kapesný o který bych se s tebou rád rozdělil ? Ale abych nezapomněl proč jsem ti napsal.... můj psychouš umřel... ne že bych ho měl nějak extra rád, byl to magor, chodil do ordinace v čepici a měl zamaštěný brýle a furt skuhral ať mluvím hlasitěji...tak jsem ho jednou přetáhl něčím a už nevím čím, ale to je jedno, protože je teď hluboko v hlíně...ale to už vlastně taky není pravda, protože jsem ho exhumoval...chceš se na něj kouknout ? Tak to je asi všechno.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama